Hakkımdaki yorumlarınızı ve yaptığımız seanslarla ilgili görüşlerinizi, info@handedengim.com adresine, isim (isim belirtmek istemiyorsanız rumuz), yaş, meslek, şehir bildirerek gönderirseniz, paylaşmaktan mutluluk ve onur duyarım. 
 
 

Bioenerji ile tedavi yöntemini önceden duymuştum ama sadece yüzeysel olarak. Doktorların dediğine göre göz sinirlerime yapışmış popil ödem isminde bir kitle oluşmuş. Bu yüzden kemoterapi tedavisi almak durumunda kaldım. Açıkçası bioenerji konusu bana açıldığında ben pek sıcak bakmıyordum. Gene iğneli bir tedavi olduğunu düşünüyordum ama öyle bir şey olmadığını teyzem ve Hande ablam bana anlattılar; bence en kısa tanımıyla insanın kendi enerjisiyle kendini tedavi etmesi. Zaten yapmanız gereken tek şey bir uzman tarafından sizin kendi enerjinizi kullanmanızı öğrenmeniz. 8 seans bu tedavi yöntemini kullandım ve çok olumlu bir sonuç aldım. Sonra sosyal medya hesabımda bu tedavi yöntemiyle ilgili bir video izledim. Bu tedavi yöntemini daha çok ilgi duymaya ve inanmaya başladım. Zaten en önemli etken inanmak. Tedavi sırasına hiçbir şey yapmıyorsunuz sadece uzanıyorsunuz, seanstan sonra bir bardak su içiyorsunuz o kadar. Su içilmesinin sebebi; verilen enerjinin tüm vücuda yayılması ve kötü enerjinin vücuttan çabuk atılmasıymış. Seanslardan sonra çok rahat oldum, strese hiç kapılmadım. Göz doktoruma gittiğimde kitlemin kalmadığını söyledi. Ve şu an kendimi daha sağlıklı hissediyorum..Hande abla bana bu konuda çok yardımda bulundu. Onun sayesinde iyileştim sanırsam :) Ellerine, emeğine, ve güler yüzüne teşekkür ederim. Beni sağlığıma kavuşturduğu için minnettarım...
 
Zelal Ezgi Saban, 13 yaşında, Öğrenci, Ankara

 


Çok değerli Hande Hanım sayesinde bio-enerjiyle tanıştık. 3.evre bağırsak kanseri olan 71 yaşındaki babamın kemoterapi tedavisi gördüğü 6 ayda Hande Hanım 12 bio-enerji seansı ile babamın şifalanmasına yardımcı oldu. Bio-enerji seanslarının, babamın kemoterapinin yan etkilerini daha kolay atlatmasına ve bu süreci psikolojik olarak daha rahat geçirmesine yardımcı olduğuna inanıyoruz. Hande Hanım'a enerjisi, emeği ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.

Burcu Ak, 37 yaşında, Turizmci, Ankara
 
 

Aralık 2015 sonunda yaşadığım dayanılmaz şiddetteki mide ağrıları ve sindirim problemleri için hastaneye gittim. Hastanede yapılan testlerde ALT ve AST değerlerim çok yüksek (normalin 100 katı) çıktı. Bu değerlerin yüksekliğini araştırmak için karaciğere yönelik MR ve tomografi çekimleri yapıldı. Bu değerlerin artma trendi ve tomografi , US ve MR sonuçları ile tutarlı olacak bir teşhis gerçekleştirilmedi. Her doktora gidişimde farklı ilaçlar ile karşılaştım. Ama bir türlü iyileşme sürecine girememekteydim, yemek yiyemiyordum ve ağrılardan duramıyordum. Bu süreçte Hande Hanım tarafından biyoenerji çalışmasına başlandı. 2 kere yakın 4 kere de uzaktan seans aldım. Zaman ilerledikçe mide rahatsızlıklarım azalmaya başlamıştı . Teşhis konulmadığından ve de buna yönelik tedavinin uygulanamamasından dolayı biyoenerji sürecinin bu iyileşmede çok etken olduğuna inancım gün geçtikçe arttı. Son tahlilerimde de ALT ve AST beklenen düzeylere indi. Şu anda gayet iyiyim. Hande Hanıma verdiği destek ve biyoenerji çalışmaları için çok teşekkür ederim. 

Nuran Saygın, 48 yaşında, Makina Müh., İstanbul

 


1991 ve 2003 yıllarında iki kez kapsamlı bel fıtığı operasyonları geçirdim. Diğer zamanlarda da birkaç kez ağrılarım tekrar etmesine rağmen operasyon olmadan uzun zaman içinde ilaçlar ve fizik tedavi ile rahatsızlığımı atlatmıştım. Daha sonra spor, özellikle yüzme yaparak bu sorunumu minimum seviyeye indirdim, fakat 2015 ağustos ayında spor yaparken elimin üstüne düştüm. Bu sırada boynumda yoğun bir baskı ve sonrasında da ağrı başladı. Sonraki günlerde de boynuma aldığım şiddetli rüzgarla birlikte, kolumda elimde ve omuzumda dayanılmaz ağrılarla ortaya çıkan boyun fıtığıyla karşılaştım. Önceleri sıcak tutma ve kas gevşetici ödem giderici gibi ilaçlarla bildiğim tedavi yöntemlerini uyguladım fakat ağrı bir türlü geçmedi. Bunun üzerine biyo enerji ile sorunumu çözmeyi denemeye karar verdim. Hande Hanım bu rahatsızlığımın giderilmesinde bio enerjinin faydalı olacağını bana anlattı. Bunun üzerine seanslara başladık. 3 kez yakın 2 kez de uzak seans yaptık. Yaklaşık 1 saat süren seanslarda tüm vücudumda bir ısınma, zaman zaman ağrı ve uyuşma bazen titremeler hissettim. Genel olarak hepsinde bir uyku hali ve yorgunluk hissettim. Özellikle 4. seansta boynumda omzumda  ve ağrı olan kolumda çok yoğun dayanılmaz bir ağrı hissettim. Hande Hanım bana terapi ve seans sürecinde ağrılarda artma olabileceğini ama bunun geçici olduğunu bildirmişti. Zaten seans sonunda giderek azaldı ve o seanstan öncekinden daha az bir seviyeye indi. Beşinci seanstan sonra da sağlığıma kavuştum. Yaklaşık 3 aylık süreden sonra şu anda boynumla ilgili hiçbir rahatsızlığım yok. Sayın Hande Dengim Bağcıoğulları'na beni sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum.

Kemal Subaşı, 49 yaşında, Elektronik Müh., İstanbul
 
 

Benim gençliğimden beri ellerimde şiddetli kaşıntılar ve yaralar çıkaran kronik egzama vardı. Bazen şiddetleniyordu, yine şiddetli kaşıntı ve yaraların olduğu bir gün konuşuyorduk o an sıkıntımı farkettin bana 5 dakika bioenerji yaptın, ellerimdeki kaşıntı hemen o an geçti. Çok ama çok rahatladım. Ellerimdeki yaraların geçmesi de çok hızlı oldu. 5-6 yıldır dizlerimde sıvı kaybı ve kireçlenme yüzünden çok şiddetli ağrılarım oluyordu, dizlerimi kıvıramıyordum ve oturup kalkarken bir yerlere tutunmam gerekiyordu. Kullandığım ilaçlar tam netice vermedi. Onun için sonradan 4 seans yakından bioenerji yaptın. Daha ilk seansta ağrılarım azaldı, çok rahatladım, sonrakilerde yavaş yavaş kayboldu. Şu anda dizlerimle ilgili de hiç bir sıkıntım kalmadı.  Allah senden razı olsun canım kızım dualarımdasın. 

Cemile Seyidoğlu, 72 yaşında, Ev Hanımı, İstanbul
 
 

10 yıldır evliyim ve çocuk sahibi olmak istediğim halde olmuyordu. Yumurta rezervlerimin azalması nedeniyle tüp bebek tedavisine geçilmişti. Ancak 3 kere tüp bebek denemesi yapıldı ve başarısız olduk. Hande Dengim Hanım'a başvurduğumda bana bioenerji ile yumurta rezervlerimin normal seviyeye gelebileceğini ve vücudumun sağlığını yeniden kazanarak bebek sahibi olmama imkan tanıyabileceğini anlattı. Seanslara başladık. Her seansta kendimi hem psikolojik açıdan daha rahatlamış ve hem de eşimle ilişkilerimde kendimi daha güvende ve mutlu hissediyordum. Yakından yaptığı 6. seanstan sonra nihayet o çok güzel haberi aldım, hamileydim! Hande Hanım'ı tanıdığım için çok mutluyum, başarılarının devam etmesini dilerim ve benim gibi çocuk sahibi olmak isteyen herkesin Allah'ın izniyle, böyle güzel vesilelerle karşılaşmasını dilerim.
 
Nihal Soyugüzel, 40 yaşında, Ev Hanımı, İstanbul
 
 

Bioenerji ile tanışmam çok kısa bir süre önce oldu. Enerji ile tedavi yönteminin var olduğunu ilk duyduğumda nasıl olabileceğini merak edip sorular ile öğrenmeye çalışmak istedim. Bir seferlik 1 seans yakından bioenerji ve bilinçaltı çalışması sonrası etkisinin son derece olumlu olduğunu fark ettim. Fark ettim değil fark ediyorum demem daha doğru olur. Çünkü her geçen gün kendimi her yönden daha iyi hissediyorum. Teşekkürler

Hatice Erdoğan, 28 yaşında, Öğrenci, Ankara

 

Sayfa Yorumları (0 )

Yorum Ekleyin